RAPID Plzeň – SK Smíchov 2 : 3 ( 1:0 )

Dne 25.4.2015 jsme přivítali tým SK Smíchov, který byl posílen na zápas o hráče Podnikatelské školy. V sestavě jsme museli improvizovat,jelikož vypadlo ze základu již několik hráčů – Holi,Max,Filip Krejčík…. Do zápasu se střevními potíži vstupoval Tomáš Janoch. Hosté nás v úvodu zatlačili, ale vyloženou šanci si nevytvořili a nebo je pochytal Vojta. A pak jsme udeřili my, Tomáš Janoch utekl a nadvakrát překonal brankaře hostí.

Do 2. poločasu jsme chtěli náskok zvýšit, popřípadě udržet.Ale to co vymyslel Tomáš Had překvapilo naprosto všechny a trenér dostal na lavičce skoro “infarkt”. Nikým neatakován se otočil k vlastní bráně a přihrál do běhu hráči hostů, který postupoval sám na Vojtu a zakončil – 1 : 1. Přesto jsme znovu zvrátili skóre na naši stranu, Tomáš krásně přeloboval vybíhajícího golmana – 2:1. Pak bohužel po rohovém kopu jsme nedokázali odvrátit míč z vápna – 2 : 2. Při dalším našem průniku byl velmi vážně zraněn Šimi do oblasti kolena – bez jakéhokoliv napomenutí kartou…… A 8 minut před koncem rozhodčí zapískal spornou penaltu “alá Lafata” – malinký kontakt od Brejchyho byl – ale takhle rozhodnout zápas??
Faul na Šimiho nebyl vůbec oceněn….

Hosté měli v zápase převahu, ale vyloženou šanci si nevypracovali. My jsme jim to usnadnili – jednou přihrávkou, a rozhodující brankou z penalty …..