Rapid Plzeň – TJ Černice 1:6 (0:3)

Předposledním utkání sezóny staršího dorostu Rapid Plzeň jsme hostili tým Černic. Na podzim jsme tam prohráli z penalty 0:1 a Holi jí v 92. minutě nedal. Do tohoto zápasu se vrátil Holi, marodka se vyprazdňuje a v příštím kole i pravděpodobně zasáhne i Max, poslední mohykán zraněných hráčů. První branku jsme dostali po zbytečném faulu Kuby Škardy z penalty,druhou po rohovém kopu vlastní brankou Martina Zuny a do poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku – 0:3.

O poločase jsme si říkali, že hrát se dá s každým, navíc do druhého poločasu naskočil Šimi (hrál v první půli futsal) a hra se drobet zlepšila. Nejprve Holi snížil na 1 : 3, a pak Tomáš Janoch šel na brankaře hostí sám, ale s kličkou “skončil u rohového praporku”.. a vzápětí Holi nastřelil tyč… Místo abychom srovnali a zápas se vyvíjel jinak… dostali jsme potom 3 branky a zápas tím skončil.

branka: Jan Holík
ŽK: Brejcha (mluvení)
zahajovací sestava: Suchý – Brejcha – Had,Škarda,Vondrášek,Klail – Bluďovský,Kužma,Prantl,Ištván – Janoch
střídali: Liška,Holík Jan,Zuna,Matoušek,Krejčík,Šimandl