SPOJE Plzeň – RAPID Plzeň 2 : 3 ( 0 : 3)

V dalším kole jsme zavítali na hřiště Spojů Plzeň.Chyběl nám Tomáš Janoch,který si potřeboval odpočinout od “neproměňování šancí” školním výletem.Do soupeře jsme se pustili s vervou a v 6.minutě
rozhodčí Ježek odpískal za úmyslnou ruku penaltu pro nás.K penaltě se postavil Míra a s přehledem zavěsil.Domácí hráč,který “udělal”penaltu byl oprávněně vyloučen a jak se později ukázalo byl to rozhodující moment.Soupeře jsme celou první půli přehrávali,ale bohužel z několika šancí jsme vytěžili pouze dvě branky – opět Míra Bluďovský a pak Matěj Prantl.Poločas 3 : 0,ale po poločase
nás domácí začali tlačit a po dvou soubojích prohraných Tomáše Hada soupeř snížil na rozdíl jedné branky.U druhé měl na ní i podíl brankař Vojta.Naneštěstí se soupeři již nepodařilo vyrovnat,ale za jejich výkon v druhém poločase by si i bod zasloužili.My jsme přestali hrát,mysleli jsme si,že soupeř porazí sám,když je v deseti.Měli jsme zvýraznit náš výkon brankami v první poločase a nebylo o co pak hrát.Domácí v druhé půli dali do utkání vše,některé chytali i křeče.štěstí,které nás opustilo v minulých dvou kole,nakonec stálo na naší straně.

Spoje Plzeň – Rapid 2 : 3 ( 0 : 3)
branky : Bluďovský 2 , Prantl
zahajovací sestava : Suchý – Brejcha – Veber Kamil , Škarda , Had , Veber Marcel – Prantl,Šimandl,Kužma,Kőrősi – Bluďovský
střídali : Klail,Vondrášek,Zuna,Matoušek,Liška