TJ Hrádek – Rapid Plzeň 1 : 2 ( 0 : 1)

V neděli 24.5.2015 jsme vyrazili do Hrádku. Věděli jsme po předchozím zápase na podzim u nás, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř fotbal hraje stylem “zajíždět” do soupeře, někdy i s cílem zranit.

Na podzim to odnesli Holi, Marcel (jeli záchrankou, Holi dodnes nehraje) a Míra (koleno). Chtěli jsme hrát rychleji balon od nohy, bohužel jsme se začali svoji hrou přibližovat stylu domácího mužstva. Bohužel pak docházelo ke kontaktům se soupeřem, který oni dohrávali agresivně. Pár našich hráčů jsme museli několikrát prostřídat. Naštěstí se v 28. minutě trefil nádhernou střelou Šimi a my se tím ujali vedení. Soupeř měl ale více střel na naši branku a jedna “přistála” i na břevně. Do druhého poločasu jsme nastoupili produkovat kombinační hru a výsledkem byla druhá branka Míry po průniku a přihrávce Šimiho. Pak začal trenér domácí útočit na našeho pomezního Holiho s tím, že mu rozbije hubu a “rošlape” brejle. To už bylo příliš, že trenér hostů začal své svěřence bránit. Ze hřiště ale vyběhl hráč Kulišan (č. 14) a začal strkat do trenéra hostů. To už bylo i pro rozhodčího příliš a hráč uviděl červenou kartu. Je to ten stejný hráč, který na podzim zranil Holiho.

Někdy se ptám, proč tihle kluci hrajou fotbal. Před zápasem cigaretka… Nejsme jediné mužstvo, které si stěžuje na hru Hrádku.

Domácí stačili ještě v deseti snížit po naší nedůslednosti v obraně na konečných 1 : 2.

Jsme rádi, že tento zápas máme za sebou, dokonce několika našim hráčům bylo vyhrožováno, že neodjedou…
Navíc v 80. minutě zranili opět Marcela, tentokrát má problémy s levým ramenem.
V utkání nenastoupil Tomáš Janoch, který je v trestu za červenou kartu z minulého zápasu.

TJ Hrádek – Rapid Plzeň 1 : 2 ( 0 : 1 )

branky: Šimandl, Bluďovský
ŽK: Klail, Brejcha, Prantl
zahajovací sestava: Liška – Brejcha – Veber Kamil,Had,Škarda,Veber Marcel – Prantl,Kužma,Šimandl,Körösi – Bluďovský
střídali: Suchý, Klail, Krejčík, Vondrášek