SK Rapid Plzeň – FK Bohemia Kaznějov 0:2 ( 0:0 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Fikrle, Koubek, Z-Černický, Ježek, Dolák, Votava, Ú-Žemlička, Hochman, N-Kostifál, Opava, Benedikt, Kropík, Šabacký
góly:
nejlepší hráči: Ježek, Korelus, Dolák

Utkání s prvním celkem tabulky přineslo rychlý, pohledný fotbal. V prvním poločase jsme byli lepším, fotbalovějším týmem, dobře jsme kombinovali a soupeř hrál pouze na rychlé protiútoky. Vytvořili jsme si několik příležitostí, ale bohužel jsme byli v koncovce málo důrazní a přesní. Celý poločas se hrál ve vysokém tempu a za naší převahy. Po změně stran už tempo hry nebylo tak vysoké, my jsme si dál udržovali převahu, ale gól se nám vstřelit nepodařilo, i když jsme si několik velkých příležitostí vypracovali. A tak přišel ke konci zápasu trest, kdy soupeř využil naše dvě chyby ve středu hřiště a dvakrát skóroval do naší otevřené obrany. Nezasloužená prohra v zápase, ve kterém jsme byli lepší a podali asi nejlepší výkon v sezóně.

21.kolo KSŽ NE 29.5.2016
TJ Sokol Mrákov – SK Rapid Plzeň 0:1 ( 0:0 )
sestava: B-Vacín, O-Koubek, Korelus, Fikrle, Černický, Z-Žemlička, Dolák, Ježek, Votava, Ú-Opava, Hochman, N-Řežáb, Kozák, Kropík, Benedikt, Kostifál
góly: Benedikt ( 46′ )
nejlepší hráči: Korelus, Fikrle, Koubek

Pro nás jedno z nejdůležitějších utkání v sezóně, potřebovali jsme pro umístění v tabulce do čtvrtého místa toto utkání vyhrát. Do zápasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat, vycházeli jsme se zabezpečené obrany a kombinační hrou jsme se snažili překonat obranu soupeře. Tato taktika nám po celý zápas vycházela, domácí tým si nevytvořil prakticky žádnou nebezpečnou šanci. My jsme si v prvním poločase vytvořili dvě stoprocentní šance, ale neproměnili jsme je. Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu a ve 46. minutě jsme se dočkali zasloužené branky. Po rohovém kopu se dorážkou prosadil Martin Benedikt a rozhodl toto utkání. Do konce zápasu jsme kontrolovali hru, pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků, které jsme ale nedokázali proměnit. Zasloužené vítězství, náš po taktické stránce nejlepší zápas v sezóně.

20.kolo KSŽ NE 22.5.2016
SK Rapid Plzeň – TJ Dioss Nýřany 3:1 ( 2:0 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Černický, Kozák, Z-Fikrle, Ježek, Votava, Šabacký Ú-Dolák, Hochman, N-Kostifál, Opava, Benedikt
góly: Votava 2 ( 15′, 68′ ), Fikrle ( 19′ )
nejlepší hráči: Hochman, Řežáb, Votava

Utkání hrané ve velkém horku nepřineslo mnoho zajímavých momentů. Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, kterou jsme ale nedokázali v útoku příliš využít. V prvním poločase stojí za zmínku střela z dvaceti metrů Jana Votavy, který otevřel skóre zápasu a pěkná kombinace, kdy po přihrávce Jana Doláka přidal do prázdné branky druhý gól Matěj Fikrle. Po změně stran pokračovala hra spíše ve středu hřiště, ale ve 44.minutě po našem nedůrazu v obraně, první střelou na branku, skórovali hostující hráči a snížili na 2:1. Definitivní uklidnění přinesla až branka Jana Votavy dvě minuty před koncem, kdy se po rohovém kopu prosadil hezkou střelou z voleje. Spokojenost spíše s výsledkem, než s předvedenou hrou.

19.kolo KSŽ SO 14.5.2016
SK Smíchov Plzeň – SK Rapid Plzeň 3:7 ( 2:4 )
sestava: B-Vacín, O-Koubek, Korelus, Černický, Řežáb, Z-Fikrle, Benedikt, Ježek, Votava, Ú-Opava, Žemlička, N-Hochman, Kozák, Kropík, Klimeš, Kostifál
góly: Opava 2 ( 12′, 32′ ), Hochman 2 ( 52′, 54′ ), Ježek ( 4′ ), Benedikt ( 13′ ), Klimeš ( 67′ )
nejlepší hráči: Opava, Ježek, Černický

Od začátku zápasu jsme začali soupeře přehrávat a vytvářet si šance. Již ve 4.minutě se prosadil Tomáš Ježek, ve 12.minutě Milan Opava a o minutu později Martin Benedikt. Domácí tým jsme prakticky k ničemu nepouštěli. Škoda naší ztráty koncentrace a chyb v obraně ke konci poločasu, kdy jsme dovolili domácím snížit na 3:1 a pak i na 4:2. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, postupně jsme ale opět získali převahu a výsledkem byly dva prakticky stejné góly Pavla Hochmana během dvou minut. 5 minut před koncem jsme ještě jednou inkasovali, ale poslední slovo jsme měli my, kdy po další pěkné akci skóroval Matěj Klimeš.

18.kolo KSŽ NE 8.5.2016
SK Rapid Plzeň – TJ Sokol Kasejovice 7:1 ( 4:1 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Černický, Koubek, Z-Fikrle, Ježek, Benedikt, Votava, Ú-Žemlička, Hochman, N-Šabacký, Kostifál, Opava, Kropík, Klimeš
góly: Votava 2 ( 6′, 48′ ), Ježek 2 ( 22′, 33′ ), Žemlička 2 ( 45′, 52′ ), Hochman ( 15′ )
nejlepší hráči: Votava, Žemlička, Ježek

Povinné vítězství. Po celý zápas jsme měli převahu, soupeře přehrávali a postupně se prosadili i střelecky. Hostující tým byl nebezpečný pouze v prvním poločase, kdy se mu podařilo snížit na 3:1, ale po změně stran už naši branku prakticky neohrozil. Nám se dařila kombinační hra a byli jsme v průběhu celého utkání lepším týmem.

17.kolo KSŽ NE 1.5.2016
FK Staňkov – SK Rapid Plzeň 3:1 ( 1:1 )
sestava: B-Vacín, O-Koubek, Korelus, Černický, Šabacký, Z-Kostifál, Fikrle, Ježek, Votava, Ú-Dolák, Hochman, N-Žemlička, Benedikt, Kropík, Opava
góly: Votava ( 11′ )
nejlepší hráči: Černický, Votava, Fikrle

Úvod utkání patřil domácím hráčům, kteří si vytvořili několik šancí a jednu z nich už v 5. minutě proměnili. Po obdržené brance jsme hru vyrovnali a v 11. minutě jsme po rychlé akci srovnali. Jan Votava utekl po levém křídle a ze strany přehodil vybíhajícího brankáře. Do přestávky se hrál rychlý, vyrovnaný zápas. O osudu utkání rozhodl začátek druhého poločasu, kdy se domácí tým rychlými brejky dostal do několika šancí a dvě z nich proměnil. Nám v útoku chyběla větší agresivita a síla, takže jsme pozorně bránící obranu nedokázali překonat. Zasloužená porážka, domácí tým byl hlavně v útočné fázi rychlejší a důraznější.

16.kolo KSŽ SO 23.4.2016
TJ ZD Meclov – SK Rapid Plzeň 3:3 ( 2:1 ), pen. 4:2

sestava: B-Vacín, O-Koubek, Korelus, Černický, Šabacký, Z-Fikrle, Ježek, Dolák, Kvěch, Ú-Votava, Hochman, N-Kozák, Kostifál, Žemlička, Benedikt
góly: Dolák ( 60′, 68′ ), Ježek ( 9′ )
nejlepší hráči: Dolák, Votava

První poločas přinesl vyrovnaný průběh hry. Domácí pozorně bránili a spoléhali na rychlé protiútoky, nám se nedařilo v útoku prosadit. Již ve 4. minutě jsme inkasovali první gól, když jsme nechali příliš prostoru domácím útočníkům. O pět minut později pěknou střelou z dvaceti metrů vyrovnal Tomáš Ježek. V 15. minutě jsme po rohovém kopu smolnou vlastní brankou opět prohrávali. Před koncem poločasu se do šance prodral Jan Votava, byl ve vápně faulován, ale pokutový kop jsme neproměnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale přibrzdil nás zbytečný faul, po kterém domácí z penalty zvýšili již na 3:1. Po této brance jsme zatlačili soupeře k jeho brance a vytvořili si několik šancí. Jednu z nich Jan Dolák v 60. minutě proměnil a tentýž hráč dvě minuty před koncem po samostatné akci vyrovnal. Víc už jsme bohužel nestihli a v následujícím penaltovém rozstřelu jsme neuspěli – nedali Žemlička a Korelus, proměnili Kostifál a Votava.

15.kolo KSŽ SO 16.4.2016
SK Rapid Plzeň – TJ Dobřany 2:2 ( 2:1 ), pen. 4:2

sestava: B-Vacín, O-Kropík, Korelus, Černický, Šabacký, Z-Žemlička, Fikrle, Votava, Koubek Ú-Opava, Kostifál, N-Benedikt, Řežáb, Hartl, Ježek
góly: Fikrle ( 2′ ), Opava ( 18′ )
nejlepší hráči: Vacín, Černický

Z naší strany nepříliš povedené utkání. Do zápasu jsme vstoupili dobře a už ve druhé minutě Matěj Fikrle pěknou střelou otevřel skóre. Brzké vedení nás ale ukolébalo, hráli jsme málo aktivně, bez kombinace a pohybu a nevyužívali křídelní prostory. Po chybě ve středu hřiště jsme v 17. minutě z brejku inkasovali vyrovnávací branku, za minutu poté se nám ale povedla jedna z mála kombinačních akcí a po centru z pravé strany se před brankou dobrým náběhem prosadil Milan Opava. Po změně stran pokračovala naše snaha o překonání obrany soupeře, který ale dobře bránil a podnikal nebezpečné protiútoky. Po jednom z nich jsme ve 48. minutě podruhé inkasovali. Až do konce zápasu jsme se neprosadili, za zmínku stojí jen střela Filipa Šabackého do břevna a když na druhé straně Honza Vacín zlikvidoval dvě veliké šance soupeře, utkání skončilo remízou. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější – Žemlička, Řežáb, Korelus a Votava své pokusy bezpečně proměnili a Vacín dvě penalty chytil. Pro nás ztráta jednoho bodu.

14.kolo KSŽ SO 9.4.2016
SK Kdyně 1920 – SK Rapid Plzeň 2:3 ( 2:0 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Černický, Kozák, Z-Fikrle, Ježek, Benedikt, Votava, Ú-Žemlička, Hochman, N-Opava, Koubek, Kostifál, Šabacký, Kvěch
góly: Hochman ( 40′ ), Šabacký ( 54′ ), Votava ( 66′ )
nejlepší hráči: Žemlička, Šabacký, Kostifál

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, s několika šancemi na obou stranách. My jsme naše dvě obrovské příležitosti nevyužili, naproti tomu se domácímu týmu podařilo využít našeho nedůrazu a dvakrát skórovat. Do druhého poločasu jsme nastoupili s několika změnami v sestavě a na naší hře to bylo znát. Zatlačili jsme domácí tým před jeho branku a Pavel Hochman vsítil kontaktní gól. Dál jsme pokračovali v aktivním napadání a dostali jsme soupeře pod trvalý tlak. Výsledkem byla vyrovnávací branka Filipa Šabackého, který prošel přes několik bránících hráčů a v pohodě zakončil. Čtyři minuty před koncem jsme pak byli odměněni za naši hru vítěznou brankou, kdy Jan Votava využil chyby domácí brankářky. Za výkon ve druhém poločase a skvělý obrat v utkání, jsme si tři body zasloužili.

13.kolo KSŽ SO 2.4.2016
SK Rapid Plzeň – TJ Město Zbiroh 5:0 ( 2:0 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Dolák, Kozák, Z-Ježek, Fikrle, Černický, Votava, Ú-Žemlička, Hochman, N-Benedikt, Opava, Koubek, Kostifál
góly: Hochman 2 ( 8′, 42′ ), Votava 2 ( 27′, 38′ ), Fikrle ( 60′ )
nejlepší hráči: Vacín, Votava, Hochman

Naše první jarní domácí utkání bylo přímým soubojem o páté místo. Hrál se rychlý a pohledný fotbal. Po celý zápas jsme měli územní převahu, hosté ale neustále hrozili rychlými protiútoky. V průběhu utkání nás několikrát podržel nejlepší hráč na hřišti, brankář Jan Vacín, který dokázal zlikvidovat několik vyložených šancí soupeře. Střelecky se prosadili naši dva nejlepší střelci – po dvou brankách vsítili Pavel Hochman a Jan Votava. Pátou branku přidal po standartní situaci Matěj Fikrle. Pochvala pro celý tým za výborně odehrané utkání.

12.kolo KSŽ SO 26.3.2016
TJ Sušice – SK Rapid Plzeň 0:8 ( 0:4 )

sestava: B-Vacín, O-Řežáb, Korelus, Dolák, Kozák, Z-Benedikt, Fikrle, Černický, Votava, Ú-Žemlička, Kostifál, N-Ježek, Opava, Koubek
góly: Votava 2 ( 13′, 38′ ), Fikrle 2 ( 16′, 21′ ), Dolák 2 ( 19′, 60′ ), Žemlička 2 ( 53′, 58′ )
nejlepší hráči: Korelus, Dolák, Fikrle

Na úvod jarní části jednoduché vítězství. Od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a jen díky naší nepřesnosti jsme několik úvodních šancí neproměnili. K prvnímu gólu nám tak pomohl brankář domácích, který si do vlastní branky srazil nepovedený centr Jana Votavy. Pak se blýskl pěknou střelou spoza šestnácky Matěj Fikrle a o další tři minuty se střelou z přímého kopu prosadil Jan Dolák. Poté se po rohovém kopu hlavou trefil opět Matěj Fikrle a stanovil tak poločasový výsledek. Po změně stran pokračovala hra “na jednu branku” a zápas jsme dovedli k pohodovému výsledku, kdy se většinou po brejkových situacích prosadili Jan Votava, Jan Dolák a 2x Martin Žemlička.

11.kolo KSŽ SO 31.10.2015
FK Bohemia Kaznějov – SK Rapid Plzeň 4:3 ( 2:2 )

sestava: B-Vacín, O-Koubek, Korelus, Černický, Kozák, Z-Benedikt, Fikrle, Ježek, Votava, Ú-Žemlička, Dolák, N-Řežáb, Opava, Kropík
góly: Dolák ( 4′ ), Benedikt ( 18′ ), Votava ( 48′ )
nejlepší hráči: Fikrle, Černický, Votava

Rychlé, důrazné utkání, které bohužel svými výroky ovlivnil rozhodčí. Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 4 minutě jsme skórovali. Domácí po chvíli vyrovnali, ale my jsme dál pokračovali v aktivní hře a opět se ujali vedení. Škoda naší chyby v obraně, po které jsme dovolili domácím do přestávky opět vyrovnat. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, nejdříve se po smolném vlastním gólu prosadili domácí, ale nám se podařilo hezkou brankou Jana Votavy stav opět srovnat. Deset minut před koncem jsme inkasovali rozhodující branku z jasné ofsajdové pozice a i přes závěrečný tlak se nám již vyrovnat nepodařilo. Bodová ztráta mrzí, remíza by byla spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Škoda, že do úrovně zápasu nezapadl rozhodčí, kterému se toto utkání vůbec nepovedlo. Kromě již zmíněné neregulérní branky, nevyloučil po druhé žluté kartě domácího kapitána a vůbec netrestal vulgární výrazy hráčů.

10.kolo KSŽ SO 24.10.2015
SK Rapid Plzeň – TJ Sokol Mrákov 2:2 ( 1:1 ), pen. 4:2

sestava: B-Kostifál, O-Koubek, Černický, Korelus, Kozák, Z-Benedikt, Fikrle, Ježek, Votava, Ú-Hochman, Dolák, N-Kvěch, Opava, Moulis, Hartl, Šabacký
góly: Korelus ( 34´ ), Fikrle ( 60´ )
nejlepší hráči: Korelus, Benedikt, Fikrle

Zápas přinesl rychlý, pohledný fotbal. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a hrozili nebezpečnými protiútoky. Po jednom z nich jsme již v 6 minutě inkasovali. Po obdržené brance jsme převzali iniciativu a postupně začali soupeře přehrávat. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali v samotném závěru prvního poločasu, kdy se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Pavel Korelus a vyrovnal. Po změně stran jsme dál kombinační hrou přehrávali soupeře, který se soustředil na obranu a jen sporadicky se dostával do protiútoku. Ve 48 minutě se za naší obranu dostal hostující útočník a jeho pokus skončil nešťastným vlastním gólem. Do konce zápasu jsme měli převahu a v 60 minutě jsme se dočkali vyrovnání, kdy se před brankou prosadil hlavou Matěj Fikrle. Zápas skončil pro nás trochu nezaslouženou remízou a o vítězi tak rozhodovali pokutové kopy. Za nás postupně proměnili Korelus, Hochman, Dolák a Votava, na druhé straně Kostík dvě penalty soupeře chytil a tak jsme se radovali z dalšího vítězství.

9.kolo KSŽ NE 18.10.2015
TJ Dioss Nýřany – SK Rapid Plzeň 1:8 ( 1:2 )

sestava: B-Kostifál, O-Šabacký, Černický, Korelus, Kozák, Z-Koubek, Fikrle, Ježek, Votava, Ú-Hochman, Dolák, N-Kvěch, Opava, Kropík
góly: Votava 3 ( 42′, 50′, 63′ ), Dolák 2 ( 23′, 48′ ), Hochman 2 ( 25′, 65′ ), Fikrle ( 55′ )
nejlepší hráči: Dolák, Fikrle, Votava

V prvním poločase se hrál rychlý, zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. My jsme měli převahu ve středu hřiště, soupeř zase hrozil z rychlých protiútoků. V úvodu utkání jsme si vypracovali dvě veliké příležitosti, které jsme ale bohužel neproměnili, a tak nás soupeř ze své první šance potrestal a ujal se v 19 minutě vedení 1:0. Nám se ještě do přestávky podařilo skóre otočit, nejprve Jan Dolák ve své třetí šanci již nezaváhal a o chvíli později Pavel Hochman zužitkoval výbornou přihrávku Tomáše Ježka. Po změně stran jsme začali domácí tým postupně přehrávat, vytvořili si řadu šancí a po pěkných kombinačních souhrách jsme utkání dovedli do jednoznačného vítězství. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celý tým.

8.kolo KSŽ NE 11.10.2015
SK Rapid Plzeň – SK Smíchov Plzeň 9:0 ( 5:0 )

sestava: B-Kostifál, O-Koubek, Fikrle, Korelus, Kozák, Z-Žemlička, Černický, Ježek, Votava, Ú-Hochman, Dolák, N-Kvěch, Opava, Kropík, Benedikt, Hartl
góly: Hochman 4 ( 3′, 25′, 66′, 67′ ), Dolák 2 ( 14′, 26′ ), Votava 2 ( 24′, 37′ ), Benedikt ( 41′ )
nejlepší hráči: Hochman, Ježek, Votava

Do utkání jsme vstupovali v roli favorita a tuto roli jsme bez problémů potvrdili. Soupeř nás příliš neprověřil a zápas jsme v poklidu dovedli do jednoznačného výsledku. Střelecky se opět dařilo Pavlu Hochmanovi, který těžil z dobrých přihrávek spoluhráčů a zaznamenal 4 branky.

7.kolo KSŽ SO 3.10.2015
TJ Sokol Kasejovice – SK Rapid Plzeň 0:8 ( 0:4 )

sestava: B-Kostifál, O-Koubek, Fikrle, Černický, Kozák, Z-Žemlička, Votava, Ježek, Kvěch, Ú-Hochman, Dolák, N-Moulis, Opava, Kropík, Benedikt, Hartl
góly: Votava 3 ( 33′, 55′, 58′ ), Hochman 2 ( 5′, 18′ ), Dolák ( 12′ ), Ježek ( 37′ ), Žemlička ( 45′ )
nejlepší hráči: Černický, Fikrle, Votava

Jednoznačná záležitost našeho mužstva. Soupeře jsme celý zápas přehrávali jednoduchou, přímočarou hrou a utkání bylo jen otázkou skóre. To mohlo být ještě mnohem vyšší, ale několik vyložených šancí jsme trestuhodně zahodili, včetně pokutového kopu v samotném závěru utkání. Střelecky se dařilo Janu Votavovi, který zaznamenal hattrick, nebezpečný v útoku byl i rychlý Pavel Hochman.

6.kolo KSŽ NE 27.9.2015
SK Rapid Plzeň – FK Staňkov 2:4 ( 2:4 )

sestava: B-Kostifál, O-Šabacký, Korelus, Černický, Kozák, Z-Votava, Benedikt, Ježek, Kvěch, Ú-Žemlička, Dolák, N-Moulis, Opava, Kropík, Engler, Hartl
góly: Dolák ( 10′ ), Kvěch ( 34′ )
nejlepší hráči: Černický, Žemlička, Moulis

Hodně nepovedený první poločas z naší strany. V úvodu utkání jsme byli nekoncentrovaní a již v 8 minutě jsme prohrávali 0:2. O dvě minuty později jsme sice zásluhou Jana Doláka snížili, ale za dalších deset minut jsme po hrubých chybách v obraně prohrávali 1:4. Byli jsme nedůrazní, špatně jsme bránili a dovolili jsme soupeři snadno skórovat. Až po obdržené čtvrté brance jsme hru vyrovnali a začali hrát lépe. Výsledkem byl před koncem poločasu hezký gól Dominika Kvěcha, který mu připravil Martin Černický. Po změně stran se hrálo vyrovnané utkání bez větších šancí, hosté pozorně bránili a my jsme se jen těžko v útoku prosazovali.

5.kolo KSŽ SO 19.9.2015
SK Rapid Plzeň – TJ ZD Meclov 1:2 ( 1:1 )

sestava: B-Kostifál, O-Koubek, Fikrle, Černický, Kozák, Z-Votava, Benedikt, Ježek, Kvěch, Ú-Žemlička, Moulis, N-Šabacký, Opava, Kropík, Engler
góly: Votava ( 4′ )
nejlepší hráči: Kostifál, Votava, Ježek

Do utkání jsme vstoupili dobře a již ve 4 minutě jsme se ujali vedení. Hostující tým se po celý zápas soustředil na obranu a pouze nakopával dlouhé balony dopředu, kde spoléhal na své dva vysoké, rychlé útočníky. Ve středu hřiště jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme se proti zhuštěné obraně prosadit. Utkání rozhodl větší důraz a rychlost
hostujících útočníků, my jsme byli v útočné fázi málo odvážní a nebezpeční.

4.kolo KSŽ SO 12.9.2015
TJ Dobřany – SK Rapid Plzeň 0:2 ( 0:0 )

sestava: B-Kostifál, O-Kozák, Fikrle, Černický, Kropík, Z-Žemlička, Votava, Ježek, Kvěch, Ú-Hochman, Opava, N-Koubek, Moulis, Hartl
góly: Ježek ( 55′ ), Žemlička ( 68′ )
nejlepší hráči: Ježek, Votava, Kvěch

Do utkání jsme nastupovali v roli favorita a od začátku jsme tuto roli potvrzovali. Měli jsme územní převahu, vypracovali si řadu šancí, aleopět nás i v nejvyloženějších příležitostech zklamala koncovka. Zápas navíc ovlivňoval suchý, tvrdý terén, který nám bránil v lepší kombinační souhře. Naše střelecké trápení ukončil až v 55 minutě Tomáš Ježek, který zužitkoval přihrávku Martina Žemličky. Pojistku v podobě druhého gólu pak dvě minuty před koncem zaznamenal Martin Žemlička, který střelou doprázdné branky těžil z dobrého náběhu a přihrávky od Jana Votavy.

3.kolo KSŽ NE 6.9.2015
SK Rapid Plzeň – SK Kdyně 1920 1:1 (1:1), pen. 1:4

sestava: B-Kostifál, O-Kozák, Fikrle, Černický, Šabacký, Z-Žemlička, Ježek, Votava, Kvěch, Ú-Hochman, Moulis, N-Opava, Hartl, Kropík
góly: Hochman ( 12′ )
nejlepší hráči: Fikrle, Černický, Kvěch

Naprosto vyrovnané utkání, ve kterém obrany dominovaly nad útokem. Do vedení se dostali hosté už ve 4 minutě, kdy dokázali využít rychlý brejk. Nám se podařilo vyrovnat ve 12 minutě, kdy Pavel Hochman pěknou střelou překonal brankáře hostů. Do konce poločasu jsme měli mírnou převahu, ale nedokázali jsme se v útoku proti vysokým obráncům prosadit. Po změně stran se již hrálo spíše ve středu hřiště, s minimem šancí na obou stranách, takže zápas skončil zaslouženou remízou. V následujícím penaltovém rozstřelu jsme neproměnil hned první dvě penalty ( Žemlička, Ježek ) a pouze třetí proměnili ( Hochman).

2.kolo KSŽ NE 30.8.2015
TJ Město Zbiroh – SK Rapid Plzeň 2:1 (2:1)

sestava: B-Kostifál, O-Koubek, Korelus, Černický, Kozák, Z-Fikrle, Votava, Ježek, Kvěch, Ú-Hochman, Moulis, N-Šabacký, Žemlička, Benedikt, Kropík
góly: Kvěch ( 12′ )
nejlepší hráči: Černický, Kozák, Kvěch

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli aktivnější, dobře kombinovali, ale opět jsme nedokázali proměňovat vypracované šance. V 8 minutě jsme po střele z dálky inkasovali laciný gól, ale o 4 minuty později jsme po pěkné kombinaci dokázali vyrovnat. Matěj Fikrle krásnou přihrávkou mezi obránce našel Dominika Kvěcha a ten sám před brankářem nezaváhal. Ve 22 minutě naší obraně utekl rychlý útočník domácích a opět jsme prohrávali. Do konce poločasu a celý druhý poločas jsme útočili a snažili se o vyrovnání, ale branku jsme nedokázali vstřelit ani z nařízeného pokutového kopu. Trochu nezasloužená prohra, za kterou může naše špatná koncovka.

1.kolo KSŽ SO 22.8.2015
SK Rapid Plzeň – TJ Sušice 2:0 ( 0:0 )

sestava: B-Kostifál, O-Řežáb, Korelus, Černický, Kozák, Z-Fikrle, Votava, Ježek, Kvěch, Ú-Hochman, Moulis, N-Šabacký, Koubek, Kropík
góly: Hochman 2 ( 63′, 65′ )
nejlepší hráči: Černický, Korelus, Kvěch

Naše první mistrovské utkání na celé hřiště. Od začátku jsme měli mírnou územní převahu, ale žádnou z našich vypracovaných šancí jsme nedokázali proměnit. Hosté spoléhali na rychlé brejky a několikrát se dokázali dostat na dostřel naší branky, ale žádnou vyloženou šanci jim naše dobře hrající obrana a pozorný brankář nedovolili. Po změně stran naše převaha pokračovala a v 63 minutě jsme se dočkali zaslouženého vedení, kdy jsme dokázali po skrumáži prostřelit brankáře hostí. O dvě minuty později vybojoval míč Adam Moulis a poslal do úniku Pavla Hochmana, který svou druhou brankou v zápase rozhodl o našem vítězství.