ATým

V 10.kole jsme přivítali Vejprnice.

Zápas jsme rozhodli vždy na konci obou poločasů,v prvním jsme se ujali vedení 1:0 proměněnou penaltou Čupi.Ve druhém poločase jsme měli dvě velké šance,které jsme neproměnili a tak soupeř vyrovnal.Ale v 91.minutě Čupi vysunul Adama Kelicha a ten

vstřelil vítězný gól.

„Spokojenost s výsledkem,ale s hrou moc ne.Vejprnice byly lepší,více držely míč,alespoň tedy v první půli určitě.Ve druhém poločase jsme se zlepšili a vytvořili si pár šancí,ale celkově to nebylo ono.Pro hosty krutý výsledek,spravedlivější by byla rozhodně remíze“,řekl Pavel Šimsa.

Rapid Plzeň – SK Slavia Vejprnice  2: 1 ( 1 : 0 )

Branky : Čupalka – penalta , Kellich

Sestava : Liška  – Nový , Řezníček , Kořenek , Černický  –

Kadlec (73.Jandík), Ježek  (57.Holík) , Harmady , Agapkin (46.Kellich)

– Čupalka – Klekner

Btým

Bégo konečně zabradlo a doma si otevřelo střelnici s VS Plzeň,které porazili osmi góly.

Rapid Plzeň – VS Plzeň    8 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Slavotínek 3,Hirman,Zikmund,Kovářík,Veber,Novák

Sestava : Matějka  – Veber,Kovářík,Klimeš,Zuna (56.Hlaváč) – Pešek (46.Zikmund)

Novák,Kadlec(8.Hirman),Řežáb – Holík,Slavotínek

Dorost

Dorost si doma poradil s Křimicemi.Stínem zápasu byla zbytečná karta pro Galoviče.

Rapid/Prazdroj – Křimice  3 : 0 ( 0 : 0 )

Branky : Panoška , Jonáš , Kabát

ČK : 63.Galovič

Sestava : Čížek – Hrubý,Štěpán Fikrle,Galovič,Urbánek,Hamáček,Hirman,Kabát,Voráček,

Jonáš,Šimon Fikrle,Lepič,Panoška,Tureček

Tabulka : 1.Zruč/Druztová 19 b , 2.VS Plzeň 18 b , 3.Plzeň – Černice 16 b , 4.Smíchov 16 b,