V 2.kole jsme konečně nastoupili k prvnímu mistráku (1.kolo jsme kvůli terénu odložili).

Bohužel na začátku sezóny jsme ztratili našeho navrátilce Matěje Fikrleho, který si poranil křížový vaz v koleni. Do tohoto zápasu nám chyběli i hráči Klekner, Zuna.

Zavítali jsme na hřiště Tlumačova. Domácí se projevovali klasickým vesnickým fotbalem plném osobních tvrdých soubojů. Bohužel již v 15.minutě si Pepa Kadlec obnovil zranění kotníku a museli jsme střídat. V 31.minutě Dan Matějka dojel souboj s golmanem domácích do nedovoleného zákroku,po kterém byl napaden hráčem Malíkem,za což měl být domácí hráč okamžitě vyloučen. Do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu. V 80.minutě hráč Malík fauloval v pokutovém území našeho hráče Matějku, byl vyloučen a Čupi penaltu proměnil.

V 89.minutě pečetil naše vítězství Holi.Důležité body pro vstup do soutěže a nový trenér Zbyněk Jiskra začal úspěšně.

„Byli jsme fotbalově lepší, měli více brankových příležitostí a po zásluze jsme zvítězili. Kluci zaslouží pochvalu za to, jak byli trpělivý. My jsme spokojeni“, uvedl jeden z trojlísku trenérů Pavel Šimsa.

„Zaslouženě vyhráli hosté. Za celý zápas jsme si vytvořili maximálně dvě gólovky. Zato soupeř častěji držel míč na svých kopačkách, vypracoval si více šancí. Sice jsme dlouho drželi nerozhodný výsledek 0 : 0, ale pak jsme udělali velkou chybu v rozehrávce, po níž následovala penalta. A pak jsme dostali ještě druhý gól“, hlesl trenér fotbalistů Tlumačova Pavel Čadek.

TJ Start Tlumačov – Rapid Plzeň   0 : 2 ( 0 : 0 )

Branky : Čupalka – penalta , Holík

ŽK : Matějka

Sestava : Liška  – Nový , Řezníček , Kořenek , Černický – Kadlec (15.Matějka) (87.Fikrle Šimon), Ježek , Harmady , Holík  –  Čupalka – Kellich (69.Pešek)