• Tomáš Holík

  Prezident klubu

  Telefon: 603 418 498 E-mailtomasholik@allstavplzen.cz

  Svoji kariéru začínal v šesti letech v ČSAD Plzeň (dnešní SK Smíchov),kde hrál do svých osmnácti let.Vojnu absolvoval ve VTJ Janovice.Později prošel kluby TJ Velduchy,SK Plzeň 1894 (dnešní SK Petřín),Spartě Plzeň (dnešní Union) a v roce 1996 přestoupil do Rapidu Plzeň.Hrával na postu krajních záložníků či útočníků,později v obraně.V Rapidu dlouho působil jako trenér mládeže.

 • Ing. Pavel Baroch

  Sekretář klubu

  Telefon: 724 055 808 E-mailbaron.2112@seznam.cz

  Baron - dlouholetý hráč i funkcionář Rapidu,dříve RH Plzeň je v klubu od roku 1972.Svoji kariéru spojil pouze s tímto klubem,vyjma vojny v roce 1984 v klubu Jiskra Aš,a v roce 1996 hrál v SV Bernried (Německo). Byl a dodnes je výborným útočníkem,ve staré gardě překonal již 500.gólů. V této soutěži 8x vyhrál nejlepšího střelce,4 x byl druhý,1 x třetí.S Rapidem získal 8 titulů Mistra ligy starých gard. Je také vedoucím ligy starých gard v Plzni.Je to „duše“ Rapidu,bez které by klub prakticky ani neexistoval.Působí dlouholetě také na pozici sekretáře klubu od roku 1996 a areál na Lopatárně je mu prakticky „druhým domovem“,protože zde tráví hodně času jak při zápasech áčka,béčka či gardy.

 • Ing.Ondřej Janout

  Telefon: 603 511 536 E-mailjanout@projectstudio8.cz

  Svoji kariéru spojil se svým mateřským oddílem Rapidu,kde začínal v mládí ještě v barvách tehdejší RH Plzeň.Vyjma krátkého ročního působení v 1.FC Plzeň (dnešní SK Smíchov) jinde nepůsobil.Většinou působil na postu záložníka,později ve stoperské dvojici.Dnes aktivně působí ve staré gardě Rapidu a trénuje mladší dorost. Také se velmi aktivně věnuje rozvoji areálu na Lopatárně,který krásně vzkvétá.

 • Ing. Petr Sváta

  Telefon: 731 601 984 E-mailpetrsvata@seznam.cz

  Svaty začínal v 8letech ve Viktorii Plzeň.V roce 2002 přišel na hostování,které 2004 proměnil na přestup do Rapidu,kterému je věrný dodnes.Jeho postem byl obránce,byl oporou zadních řad.Dnes trénuje starší přípravku,kde k tomu vede i své děti.Působí ve vedení již několik let a je velmi schopný pro klub cokoliv obětovat.

 • Radek Černický

  Telefon: 774 616 914 E-mailcernicky.radek@seznam.cz

  „Čert“ působil od mládí pouze v barvách Rapidu,dříve RH Plzeň.Jeho postem byl většinou krajní obránce,popř.krajní záložník.Dnes působí jako vedoucí Atýmu,kterým je nedílnou součástí již léta.Aktivně působí ve staré gardě Rapidu.

 • Zbyněk Jiskra

  Telefon: 775 218 027 E-mailjiskralfc@seznam.cz

  Svoji kariéru v mladí prožil v barvách Viktorie Plzeň,později přestoupil do ZČE Plzeň (dnešní SK Petřín) a v roce 1995 se upsal Rapidu.Jeho nejčastějším postem byl krajní obránce. V současnosti působí jako hlavní trenér Atýmu. Vystudoval trenérskou licenci A.

 • Jiří Matějka

  Telefon: 604 161 357 E-mailjirmat@centrum.cz

  Svoji kariéru začínal v Rapidu v brance,kterou hájí dodnes za Btým Rapidu.Prošel také krátkodobě kluby Sokol Žinkovy a Sokol Černice v roce 2003 a týmy SK Petřín a Baník Stříbro v roce 2009.Jinak mateřský klub neopustil.Dnes pomáhá trénovat starší přípravku,kde k fotbalu vede i své děti.Také pomáhá s brankářskými tréninky napříč celým klubem.