Liga starých gard – 19. kolo – Rapid získal 9. titul.

Již 19. kolem pokračoval 40. ročník Ligy starých gard. Vedoucí Rapid jasně vyhrál na Vodních stavbách a 3 kola před koncem si zajistil již 9. titul. Druhý Smíchov ve výborném zápase získal 3 body ve Vejprnicích. Třetí Černice vyhrály nad Unionem. Košutka těsně zvítězil na Senku a v tabulce se posunula na 4. místo. Vysoké vítězství nad Petřínem zaznamenal Slovan a v tabulce vyhoupl na 6. místo.  V dohrávce 13. kola remizovala Letná na Unionu. Střelecky se dařilo Bulantovi, který skóroval 5 krát, Hauer, Peroutka, Lukes a Stoilov vsítili hattrick.  K zajímavým zápasům dalšího kola patří duel Rapidu s Vejprnicemi.

VS – Rapid 2:8

Favorit zápasu začal náporem, rychlou, kombinační hrou se dostával do šancí, ale do vedení šel v 10. minutě Peroutkou. Ihned po rozehrávce se dostal do brejku domácí Hrdlička, ale příležitost neproměnil. Hosté pak navýšili své vedení na 4:0, Hrdlička před přestávkou snížil na 4:1. Po přestávce pokračoval Rapid náporem, své vedení zvýšil až na 8:1, domácí korigovali výsledek opět Hrdličkou po chybě brankáře Štrunce.

Poločas: 1:4, Branky: Hrdlička 2 – Peroutka 3 (1xPK), Faist, Janout, Hucl, Hlaváč, Parlásek

Poločas: 0:1, Branky:  Štorc – Gartner

Střelci: 32 – Peroutka (Rapid), 25 – L. Paul (Vejprnice), 23 – Bulant (Slovan),  22 — Faist (Rapid), 21 – Jandoš (Smíchov), 15 – Pytlík (Rapid),Karel (Košutka), 14 – Hrdlička (VS), Lukes (Smíchov), 13 – Roneš (VS), 11 – Rada(Letná), 10 – Praizler (Smíchov),  9 – Lešťan (Černice), Kovařík (Rapid).